Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Podejrzewałem że ostatnie wybory były sfałszowane.U mnie w okręgu wyborczym na Dudę głosowało jakieś 25% a jednak podano, że wygrał Duda. Następne wszystkie wybory będą już jak na Białorusi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem, czy były sfałszowane, ale rzeczywiście jest realnie takie ryzyko. I to tez trzeba zgłosić do Unii, bo może być za późno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no tak sfałszowane bo lewaczki przegrały... oczywiście nie ma to związku z brakiem pomysłów programu hamską narracją i opluwaniem wyborców innych partiii... c**lanka oni przegrali też przez takich jak ty... jak ktoś normalny patrzy na twoją propagandę i głupotę to za wszelką cenę stara się nie dopuś...
no tak sfałszowane bo lewaczki przegrały... oczywiście nie ma to związku z brakiem pomysłów programu hamską narracją i opluwaniem wyborców innych partiii... c**lanka oni przegrali też przez takich jak ty... jak ktoś normalny patrzy na twoją propagandę i głupotę to za wszelką cenę stara się nie dopuścic żeby takie durnie jak ty miały jakis wpływ na decyzje w państw9ie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane