Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rodzi sie inne pytanie - skąd wiadomo już z góry , że ma być jakaś kolejna fala wirusa? Przecież go teraz nie ma, smiertelność dobowa wynosi zero. Schował się czy co? A tu raptem już wiadomo kiedy się znowu pojawi i jakie branże mają znowu zamykać .... Najgorszy jest wirus w głowach ludzi wypranych...
Rodzi sie inne pytanie - skąd wiadomo już z góry , że ma być jakaś kolejna fala wirusa? Przecież go teraz nie ma, smiertelność dobowa wynosi zero. Schował się czy co? A tu raptem już wiadomo kiedy się znowu pojawi i jakie branże mają znowu zamykać .... Najgorszy jest wirus w głowach ludzi wypranych przez telewizory którzy dają sobą manipulować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko buk to wie...pozostaje tylko modlitwa, dla ludzi bez rozsadku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane