Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6"Ciężko tyraliśmy wiele lat, żeby w wojnie cywilizacyjnej, która się toczy, mieć jakiekolwiek zasoby, narzędzia, »karabiny« do walki z przeciwnikiem, który dysponuje bronią nuklearną" – mówi Robert Bąkiewicz. Związane z nim organizacje dostały 4,58 mln złotych państwowych dotacji...o...
"Ciężko tyraliśmy wiele lat, żeby w wojnie cywilizacyjnej, która się toczy, mieć jakiekolwiek zasoby, narzędzia, »karabiny« do walki z przeciwnikiem, który dysponuje bronią nuklearną" – mówi Robert Bąkiewicz. Związane z nim organizacje dostały 4,58 mln złotych państwowych dotacji...od PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On ze swoimi kolesiami to najwięcej tyrał, chyba jeden drugiego u księdza na plebanii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy widzę na zdjęciach taki wrzask, przed oczami jawią mi się płomienne przemówienia Adolfa Hitlera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Utworzony w marcu przez premiera Mateusza Morawieckiego i ministra kultury Piotra Glińskiego Fundusz Patriotyczny przekaże 3 mln zł faszyzującym narodowcom, którymi dowodzi skrajny nacjonalista Robert Bąkiewicz - podało Oko.Press. Polski rząd robi dokładnie to samo, co Rosjanie, którzy nie skąpią p...
"Utworzony w marcu przez premiera Mateusza Morawieckiego i ministra kultury Piotra Glińskiego Fundusz Patriotyczny przekaże 3 mln zł faszyzującym narodowcom, którymi dowodzi skrajny nacjonalista Robert Bąkiewicz - podało Oko.Press. Polski rząd robi dokładnie to samo, co Rosjanie, którzy nie skąpią pieniędzy na wzmocnienie skrajnie prawicowych lub lewicowych sił w demokratycznych krajach, bo słusznie przewidują, że gdy one urosną i nabiorą sił, będą wywoływały silne emocje, pogłębią podziały w społeczeństwach i w konsekwencji je zdestabilizują." - newsweek.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bąkiewicz, ty zwykły drący swój faszystowski ryj patolu. Pamiętaj, pierdel na ciebie i twoich kolesi , tępy sk**wysynu czeka.Sam bez swoich g**jów jesteś zwykłym śm***iem, pamiętam jak miauczałeś o obstawę policji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane