Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przy obecnych podwyżkach cen prądu to coś czuje że tylko krawcowe będzie stać na ładowanie do pełna akumulatorów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy jeszcze ktos pamieta, obiecanki cacanki PiSu przed wyborami 2015? Nie szkodzi, teraz obiecuja nowe...oglupiajac narod, zeby sie utrzymac u wladzy i krasc! Przez 6 lat nie zrobili niczego dla Polski i Polakow, tylko kradli!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze nie ma fabryki tych elektrycznych dyliżansów morawieckiego, a spółka ElectroMobility Poland, odpowiedzialna za ewentualną produkcję tych dyliżansów, już odnotowała wielomilionowe straty. Z tymi pojazdami będzie tak jak z promami które od roku miały pływać po Bałtyku pod polską banderą. Ten p...
Jeszcze nie ma fabryki tych elektrycznych dyliżansów morawieckiego, a spółka ElectroMobility Poland, odpowiedzialna za ewentualną produkcję tych dyliżansów, już odnotowała wielomilionowe straty. Z tymi pojazdami będzie tak jak z promami które od roku miały pływać po Bałtyku pod polską banderą. Ten potężny port lotniczy, a raczej łąka na której krowy się pasą, również wygenerował miliony strat. Tak właśnie PiS rozpiedrala pieniądze podatników. Do tego trzeba dodać maseczki i respiratory szumowiny szumowskiego, kopertowe wybory sasina itd itp. Szkoda gadać...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane