Reklama
Reklama

Komentarze

11
P
primal69 🏹 Łowca
4 lata temu

w koncu coś pozytywnego na wiosce! :)az sie buzia cieszy

0

Zglos komentarz

M
montesuma 🏹 Łowca
4 lata temu

Za jakiś czas dowiemy się o prawdziwych powodach tej inwestycji, jakoś nie dowierzam biznesmenom altruistom po jakimś czasie zawsze ujawnia się drugie dno.

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof19740622 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Gość zasługuje na medal, oby wiecej takich

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
4 lata temu

Taa, i może jeszcze myśli, że bez strażników ta jego puszcza się ostanie. Naiwność ludzka nie zna granic.

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

Nie wiem co o tym myśleć. Z drugiej strony nabił kabzę firmie wyrębowej, która teraz może się zaopatrzyć w więcej maszyn i przystąpić do wycinki na większą skalę. A może się mylę?

0

Zglos komentarz

P
ppdzpiw12345 💩 JP 100%
4 lata temu

Yhyy dla ochrony bezinteresownie ;-), pewnie jest tam coś cenniejszego niż drzewo

0

Zglos komentarz

T
Teuwil 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Tanio kupił, wyszło (86,49$) 336,78 zł za hektar.

0

Zglos komentarz

K
Karolu69 🏹 Łowca
4 lata temu

czyli metr kw. po 3 grosze. Wystarczy zbudować tam małe miasteczko dla bogaczy, a inwestycja zwróci się tysiąckrotnie.

0

Zglos komentarz

K
Konrad29290 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wycinka puszczy Amazońskiej nie szkodzi jej w żaden sposób a wręcz pomaga. Wycinane sa duże i stare drzewa, które robią miejsce nowej młodej zieleni. Obrastanie Amazonii odbywa się w tempie ekspresowym. Gość kupił te tereny bo pewnie sam zamierza robić tam jakiś interes. Wyobraźmy sobie np. tajne i...

Wycinka puszczy Amazońskiej nie szkodzi jej w żaden sposób a wręcz pomaga. Wycinane sa duże i stare drzewa, które robią miejsce nowej młodej zieleni. Obrastanie Amazonii odbywa się w tempie ekspresowym. Gość kupił te tereny bo pewnie sam zamierza robić tam jakiś interes. Wyobraźmy sobie np. tajne i prywatne więzienie w środku dżungli poza juryzdykcją wszelkich organów państwowych.

0

Zglos komentarz

B
betonpl 💩 JP 100%
4 lata temu

to nie medal to zakup życia 86 $ za HEKTAR też chyba sobie polecę kupić trochę Lasu równikowego koleż kipnie i rodzinka wyrżnie zarabiając setki procent TO LOKATA ŻYCIA

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Bohater a wje,bałeś go na wiochę, hooj wie o co Ci chodzi?

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
4 lata temu

Jeszcze z tysiąc takich i będziemy uratowani.

0

Zglos komentarz

Reklama