Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naprawdę myślicie, że wczorajszą szopkę oglądały MILIONY Polaków?! Bardzo wątpię, ludzie mają inne zajęcia wieczorową porą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, że to wypowiedź o Arłukowiczu? Taka spóźniona? Po tym, jak go PO skorumpowało, stwarzając mu całe ministerstwo, żeby tylko z SLD do PO przeszedł?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Owsiak pazerny na kasę jak baba z Radomia 8
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jurek jesteś WIELKI CH
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedni kupują polityków, drudzy zduraczaja społeczeństwo " rubta co chceta", "kręcioła tv" i "taplanie sie błocie"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jurek poraz kolejny udowadnia, ze jego folwark nalezy zaorac. Przestan udawac i bierz sie za polityke, zebysmy z czystym sumieniem mogli nazwac cie jak tego „artyste”
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jurek Owsiak, który jako prezes Złotego Melona sam ze sobą podpisywał umowy i wyznaczał sobie pensję, przyłapany na kłamstwie oświadczył, że... nie pamięta czy jest prezesem "Złotego Melona ". 8 wyroków potwierdziło, że Owsiak z WOŚP łamał prawo ukrywając faktury. Teraz ten wzór moralności, ma prete...
Jurek Owsiak, który jako prezes Złotego Melona sam ze sobą podpisywał umowy i wyznaczał sobie pensję, przyłapany na kłamstwie oświadczył, że... nie pamięta czy jest prezesem "Złotego Melona ". 8 wyroków potwierdziło, że Owsiak z WOŚP łamał prawo ukrywając faktury. Teraz ten wzór moralności, ma pretensje, że ktoś zrobił to samo co on.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane