Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie byli ci wszyscy, co teraz plują na Kukiza i tak zaciekle bronią wolności mediów,gdy Telewizji Trwam odmawiano koncesji na ówczesny czas jedynej katolickiej telewizji...Po drugiej stronie barykady byli. Tak jak z Kukiza tak z Trwam drwili, bo takie to już są podwójne standardy wojowników o woln...
Gdzie byli ci wszyscy, co teraz plują na Kukiza i tak zaciekle bronią wolności mediów,gdy Telewizji Trwam odmawiano koncesji na ówczesny czas jedynej katolickiej telewizji...Po drugiej stronie barykady byli. Tak jak z Kukiza tak z Trwam drwili, bo takie to już są podwójne standardy wojowników o wolność mediów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam taki utwór szmaty i Piersi o frustracjach komentatora sportowego... Dziś pasuje: frustracje wyborcy polskiego, a piosenka leci tak: Kukiz to zdrajca, kukiz to oszust On to planował od początku, On nas okłamał on nas oszukał W orła rozpaczy biało czerwona...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane