Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1I ta cała bezwartościowa opozycja, siląca się na zbawców, żałosne. Jak widzę Zandberga albo jeszcze którąś z czerwonych mord to mam odruch wymiotny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No kolorwo nie jest, ale kolego czerwone mo**y to są u władzy teraz. Lewica to farsa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewiatanxxx - Bierzesz od czerwonych mord 500+. Co niedziela modlisz się do czerwonych mord. Twoje czerwone mo**y obrał kurs na totalitarne państwo w kierunku Putina. Oglądasz TVP**S z czerwonymi mo**ami na kolanach. Twój de**lizm jest normalny, ale cieszyć z tego faktu i chwalić na całą wioskę.
Lewiatanxxx - Bierzesz od czerwonych mord 500+. Co niedziela modlisz się do czerwonych mord. Twoje czerwone mo**y obrał kurs na totalitarne państwo w kierunku Putina. Oglądasz TVP**S z czerwonymi mo**ami na kolanach. Twój de**lizm jest normalny, ale cieszyć z tego faktu i chwalić na całą wioskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane