Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Czytałeś ustawę medialna przegłosowana przez sejm ?? Jestem pewny że nie i jestem też pewny że nie wiesz ze jest ona taka sama jak w Niemczech i Francji a tam chyba nie maja problemów z TV
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe tylko, czy gdyby niemiecki lub francuski odpowiednik Suskiego powiedział wprost, że trzeba taką ustawę wprowadzić "żebyśmy mieli jakikolwiek wpływ na to co tam się dzieje", to czy jego formacja porządziłaby chociaż tydzień. Ale pewnie by tak nie powiedział, bo Niemcy czy Francuzi pogoniliby...
Ciekawe tylko, czy gdyby niemiecki lub francuski odpowiednik Suskiego powiedział wprost, że trzeba taką ustawę wprowadzić "żebyśmy mieli jakikolwiek wpływ na to co tam się dzieje", to czy jego formacja porządziłaby chociaż tydzień. Ale pewnie by tak nie powiedział, bo Niemcy czy Francuzi pogoniliby ich już za to co zrobili w publicznej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@leszko1967 Ty zapewne czytałeś. Szkoda tylko, że nic z tego nie zrozumiałeś. Jest napisane, że właścicielem lub większościowym udziałowcem medium w PL może być członek EOG(Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Czyli Discovery może sprzedać 51 %udziałów w TVN np Niemcom i to jest w pełni legalne w...
@leszko1967 Ty zapewne czytałeś. Szkoda tylko, że nic z tego nie zrozumiałeś. Jest napisane, że właścicielem lub większościowym udziałowcem medium w PL może być członek EOG(Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Czyli Discovery może sprzedać 51 %udziałów w TVN np Niemcom i to jest w pełni legalne w świetle tej ustawy. Tyle jeśli chodzi o tzw repolonizację
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Weź sobie ten palec, wsadź sobie w dooope I powachaj czym to pachnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@WesolyRomekMaDomek Nie sądź wszystkich swoją miarą. Nie każdy lubi takie zabawy jak ty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
yebac tvn i całą pe**lska lewice
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane