Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ej, tam kochani, zawsze jakiś kumpel się znajdzie. Może Azerbejdżan ? Nie, to normalny kraj, chociaż islamski, ale np. taki Turkmenistan, Kazachstan ? Zawsze znajdzie się jakiś Borat, który będzie chwalił tu i ówdzie imię najjaśniejszej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na wsparciu tych małych pazernych, zawistnych, obrośniętych hipokryzją małych ludzików mało mi zależy... zresztą oni komuś kiedykolwiek pomogli ? oni tylko krzyczą oddać piniondze, a jak ktoś nie oddaje, to antysemita...strasznie mentalnie biedny naród...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahahaha Izrael przyjazny państwu polskiemu. Chyba pieniądzom Polaków. Hartmanowi się tam coś poprzestawiały.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie potrzeba nam przyjaciół którzy nas chca okraść. Zydzi okradli już Szwajcarow teraz chca okraść Polskę przy pozwoleniu USA. Żyd zawsze będzie żydem a my musimy ich przegnac z Europy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zapomniał o Madziarach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i mamy przyjaciół Chorwatów chorwaci nienawidzą włochów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Izrael i Żydzi nigdy nie byli przyjazni Polsce... Antysemityzmem i holokaustem wycierają sobie dziś gęby by jak najwięcej nagrabić... A co robią Palestynie ? Nie różnią sie w działaniach od nazistowskich Niemców z lat 30tych..prześladowania i grabież...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane