Podobne posty
Komentarze
22Ciekawe z jakiej formacji te de**le? Emblematy są nieczytelne! Chętnie skontaktowałbym się sta zyebaną katolsko jednkstką
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a któryś z was pamięta jeszcze polski mundur wojskowy? wy nazywacie te szmaty bez pasów mundurami? za moich czasów otk nosiła się lepiej, chociaż też pracowała za wojsko (tory, rowy, drogi, itp). dziś w tym kraju otk robi za wojsko (broni kraju i granic (ha, ha, ha)). To jest pier*olona błazenada i...
a któryś z was pamięta jeszcze polski mundur wojskowy? wy nazywacie te szmaty bez pasów mundurami? za moich czasów otk nosiła się lepiej, chociaż też pracowała za wojsko (tory, rowy, drogi, itp). dziś w tym kraju otk robi za wojsko (broni kraju i granic (ha, ha, ha)). To jest pier*olona błazenada i oszustwo. resort, który ma największy budżet, jest praktycznie bez kontroli, czy ktoś już to zrozumiał, ile nas to kosztuje? czy dalej naćpany gó*****z(?) będzie coś pier*olić o ataku ruskich, a reszta będzie przytakiwać i się bać? każde państwo, które zgodziło się na amerykańską bazę wojskową, otr
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepiej naczelnym kapelanem w stopniu generała ...Emeryturka potem jak marzenie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wojsko Polskie ma służyć narodowi polskiemu a nie do mszy. Jak ci panowie czują taką potrzebę to niech zdejmą mundury i niosą baldachim nad księdzem. Wyobrażacie sobie żołnierzy w mundurach niosących na paradzie równości tęczowe flagi? Ja nie i też bym wtedy protestował
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żołnierze, komu składaliście przysięgę - Narodowi czy pisowi? Pamiętacie Rotę przysięgi: „Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec HONORU żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego...
Żołnierze, komu składaliście przysięgę - Narodowi czy pisowi? Pamiętacie Rotę przysięgi: „Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec HONORU żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg."? Jest tam coś o pisie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Potrzeba było wystawić a nikt się nie rwał, to losujemy. Tak było. To nigdy nie była jakaś rozgarnięta formacja. No, jeszcze z poboru to było wesoło na maxa a teraz jak idą rano do zajęcia (bo to praca żadna, bo niczego nie produkują) to z baldachimami biegają albo jak tamten parasolkowy nad Misiewi...
Potrzeba było wystawić a nikt się nie rwał, to losujemy. Tak było. To nigdy nie była jakaś rozgarnięta formacja. No, jeszcze z poboru to było wesoło na maxa a teraz jak idą rano do zajęcia (bo to praca żadna, bo niczego nie produkują) to z baldachimami biegają albo jak tamten parasolkowy nad Misiewiczem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czy to wazne? Mam coraz wiekszy szacunek dla Putina w czasie dnia zwycisetwa ten stal w deszczu bo jak sam mowil nasi zo)lnierze nie nosili parasoli. A temu czarownikowi slonce przeszkadza. Hanba!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przyszli żołnierze!!!!!! Zobaczcie jakich odstąpicie zaszczytów????? Czy ja się jeszcze nie obudziłem???? Czy już tak!!!!! Nie z Terleckim nie imprezowaliśmy , wiec......nie wiem czy to jawa czy sen!!!!!!!🤭🤭🤭😯😱😯😯😯😯😯
Przyszli żołnierze!!!!!! Zobaczcie jakich odstąpicie zaszczytów????? Czy ja się jeszcze nie obudziłem???? Czy już tak!!!!! Nie z Terleckim nie imprezowaliśmy , wiec......nie wiem czy to jawa czy sen!!!!!!!🤭🤭🤭😯😱😯😯😯😯😯
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i tylko pomysleć nie tylko noszą baladachim pe****lowi ale i zatrzymaja ruska inwazję
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chej minusowi de**le! Co wam się niepodoba? Zatrzymanie ruskiej inwazji ? Czy c**le w mundurach robiące za slugusow? A może was boli nazwanie watykanca pe****lem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panowie.. jesli juz chcecie robic cos takiego.. to prosze was.. jako Obywatel Panstwa Polskiego.. zdejmijcie Polskie flagi z ramion.. Orzelki z czapek i mundury z cial swoich.. ubierzcie sie jako cywile.. ja rozumiem ze wasz zawod idzie w parze z wasza religia.. ale w waszej przysiedze nie ma ani sl...
Panowie.. jesli juz chcecie robic cos takiego.. to prosze was.. jako Obywatel Panstwa Polskiego.. zdejmijcie Polskie flagi z ramion.. Orzelki z czapek i mundury z cial swoich.. ubierzcie sie jako cywile.. ja rozumiem ze wasz zawod idzie w parze z wasza religia.. ale w waszej przysiedze nie ma ani slowa o uslugiwaniu przy cywilnym obrzadku religijnym.. panowie znacie swoja przysiege.. nie ma tam slowa o noszeniu daszku nad facetem w s**ience.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tego zdjecia widac jedno, wojsko bedzie sluzyc tylko i wylacznie obronie rzadu i kleru a nie narodu. Takich sobie wybraliscie przedstawicieli ktorzy trzymaja was za ryj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odmawiam wykonaniu rozkazu, pe****li na stos a nie parady urządzać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak zeszmacić mundur Wojska Polskiego !! Uje wstydu nie mają, Ziemi przesiąknięta jest krwią poległych Polaków, którzy z orłem na piersiach , dumnie ginęli za ojczyznę !! Piekło was pochłonie szabesgoje !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane