Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4jak można się wstydzić za kogoś że zarabiał dużo ? ? :D autora chyba jakiś id***a ? ? Wszyscy z polityków wymienionych od Dworczyka przez Tuska po Morawieckiego przepisali majątki na żony żeby się ich skarbówka nie czepiała i żeby przypadkiem nikt nie prześwietlał skąd ten majątek....
jak można się wstydzić za kogoś że zarabiał dużo ? ? :D autora chyba jakiś id***a ? ? Wszyscy z polityków wymienionych od Dworczyka przez Tuska po Morawieckiego przepisali majątki na żony żeby się ich skarbówka nie czepiała i żeby przypadkiem nikt nie prześwietlał skąd ten majątek....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To domena Polaków. Zamiast chcieć samemu więcej zarabiać zazdroszczą i życzą "sąsiadowi" żeby był biedniejszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie znam ludzi tak myślących i współczuje znajomych... I zapewniam że większość Polaków tak nie ma ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS i autor chyba id***a tutaj pisał o wstydzie a nie zazdrości :D totalny odjazd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic nowego, tak jest w pisie! Jakzamnkna tvn nawet tego co widzimy nigdy już nie napiszesz, bo internet też zamkną. Tylko nie mówcie że to niemożliwe. Wszystko jest mozliwe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS i autor chyba id***a tutaj pisał o wstydzie a nie zazdrości :D totalny odjazd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w jaki sposób niby mają zamknąć TVN ? Przecież to był zwykły ryk trolii opłacanych, każdy normalny człowiek który czytał ustawę wie że nic takiego się nei stanie,,, znowu was zmanipulowali !! =Kuba wstawaj ! Zesrałeś się ! :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane