Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lis jest tak upadłym dziennikarzyną, że w mojej opinie jako ostatni powinien prawic morały innym. Taki Kukiz dzinnikarstwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat stolica nie jest zamieszkiwana przez reprezentatywną część społeczeństwa, większość tam, to oszołomy, typu Lis itp.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
on wie jak go oceniają rodacy...dlatego jak wychodzi na ulice to idzie z nim 300 policjantów - to mowi samo za siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Lis, nie podsuwaj pan takich dziwacznych pomysłów. Przecież jakby słońce narodu pan nadprezes kaczyński wybrał się na spacer po stolicy to by pół miasta zamknęli. Ludzie nie mogli by wyjść z domu a po ulicach w charakterze radośnie witającego tłumu rozstawiony byłby aktyw p**sowski jak to bywa...
Panie Lis, nie podsuwaj pan takich dziwacznych pomysłów. Przecież jakby słońce narodu pan nadprezes kaczyński wybrał się na spacer po stolicy to by pół miasta zamknęli. Ludzie nie mogli by wyjść z domu a po ulicach w charakterze radośnie witającego tłumu rozstawiony byłby aktyw p**sowski jak to bywało w przypadku wizyt Breżniewa, Honeckera i innych takich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane