Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Za 50 lat pół Polski będzie pod wodą a wy prawaki chcecie to zatakić. A kupujcie se prawaki domki na możem. Ja se kupie na śląsku i może dojdzie do mnmnie. Tylko potem nie zebrajcie u mnie jak uchodźcy z Syrii czy innego Afganistanu. Topcie się tam i umierajcie gdzie wasz dom prawaki. Bo wy też nie...
Za 50 lat pół Polski będzie pod wodą a wy prawaki chcecie to zatakić. A kupujcie se prawaki domki na możem. Ja se kupie na śląsku i może dojdzie do mnmnie. Tylko potem nie zebrajcie u mnie jak uchodźcy z Syrii czy innego Afganistanu. Topcie się tam i umierajcie gdzie wasz dom prawaki. Bo wy też nie chcieliście uchodźców to czemu ja mam was przyjąć?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nagrzał się jak wuefista na te wszystkie 16 latki i już mu gorąco jak kurskiemu co zmienia żonę na 30 lat młodszą od poprzedniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bernhard Rust, minister oświaty III Rzeszy wydalił książkę jak trzeba młodzież szkolić, wiadomo jakie były skutki. Ideologia to podstawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane