Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Jak prawaki wejdą na salony to od razu muszą drzeć mordę i się kłócić. A można było przeciągać roszczenia żydowskie w nieskończoność. Aż ucichną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz prawaki weszli na salony UE...i zesrali sie na srodku, Teraz unikaja smrodu reprezentantow PiSu z polskich wsi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska PiSu jest na marginesie...wszyscy w Europie smieja sie z tego zacofanego, religijnego kraju wschodniej Europy. Brawo katotalibanie PiSlandi!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ma facet rację, jesteśmy coraz mniej poważni w oczach innych państw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten f**t tu pasuje, jest wiochą, taka sama jak pisiory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo wobec Żydów nie stosuje się podchodów , bo to jakby strzelić sobie w kolano. Żydowi mówi się prosto, bez owijania w bawełnę- Nic od nas nie dostaniecie, bo nic wam nie jesteśmy winni i kropka, a nie czajenie się za krzakiem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja jestem za szczerą odpowiedzią że nic nie dostaną bo nic im się nie należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że co? Tego foksdojcza jako mentora traktujecie? Pisowskie sku****stwo jest poruwnywalne do niego. Jedni drudzych wart. Ale ten zdrajca nie ma prawa się wypowiadać. W najlepszym porządku powinien siedzieć dawno za zdradę ojczyzny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten gość niczym nie różni się od pisowców, to zakłamana i sprzedajna menda, służalczyk i przyd**as merkelowej. Kaczor donald tusk według mnie powinien stanąć przed Trybunałem Stanu i zostać osądzony za zdradę Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane