Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten koleś jest tak głupi, że nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich słów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
... prowadzących go nie tylko w polityczny niebyt, ale wprost na salę rozpraw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale jego slowa juz nie maja wagi.. to juz nie jest Kukiz.. to pisior.. spodziewaj sie najgorszego swinstwa a nadzieje w Kukiza czas pogrzebac.. zrobic normalnie publiczna ceremonie pogrzebowa.. i zakopac resztki jego godnosci.. bo to co chodzi teraz i bredzi to powloka czlowieka.. wywloka i totalny...
ale jego slowa juz nie maja wagi.. to juz nie jest Kukiz.. to pisior.. spodziewaj sie najgorszego swinstwa a nadzieje w Kukiza czas pogrzebac.. zrobic normalnie publiczna ceremonie pogrzebowa.. i zakopac resztki jego godnosci.. bo to co chodzi teraz i bredzi to powloka czlowieka.. wywloka i totalny pisior.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane