Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie. W następnych wyborach znów zagłosują na PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS juz oszukal wszystkie grupy spoleczne...i barany ich dalej popieraja, taki zacofany narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rolicy głosowi na Dudę bo tak kazał xiądz i w prawdziwej polskiej telewizji mówili, że tak trzeba bo reszta to szatan. Gdy mówiłeś takiemu rolnikowi, że go pan Duda i rząd który za nim stoi wydoją a potem wywalą jak zepsutą zabawkę to się z łapami rzucał bo jak ty id**to tak możesz o świętym Anżeju...
Rolicy głosowi na Dudę bo tak kazał xiądz i w prawdziwej polskiej telewizji mówili, że tak trzeba bo reszta to szatan. Gdy mówiłeś takiemu rolnikowi, że go pan Duda i rząd który za nim stoi wydoją a potem wywalą jak zepsutą zabawkę to się z łapami rzucał bo jak ty id**to tak możesz o świętym Anżeju mówić. Teraz ci sami rolnicy w ramach zemsty na panu Dudzie i rządzie który za nim stoi blokują drogi tym co ich ostrzegali bo ich pan Duda i rząd który za nim stoi wydoili i wyrzucili jak zepsutą zabawkę. Logika rozumowania polskiego chłopa od wieków jest zadziwiająca...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane