Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Pić i r....ć nie ma sprawy

0

Zglos komentarz

K
kawasakininja636 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jeden ch.j nie pamietamy już dlaczego PO przegrało wybory. Jest 4 rozbiór Polski

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Bo PiS obiecywal gruszki na wierzbie...juz zapomniales?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Największy żal do PO jest taki że nie dorżneli tej radosnej watachy kiedy mieli taką możliwość tylko kolejny raz wybaczyli tym celom. No i stało się jak mówi mój znajomy lekarz: za każdy dobry uczynek trzeba kiedyś ciężko zaplacić

0

Zglos komentarz

K
kawasakininja636 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co za różnica Morawiecki był doradcą Tuska. Zmieni sie tylko nazwa

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
4 lata temu

"Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać".

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Na zdrowie!

0

Zglos komentarz

D
darek1113 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na pohybel

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Zdrowie szuji na przekor pisc**lom

0

Zglos komentarz

Reklama