Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Czasy się zmieniły dziś nie można odczuwac takiego stresu. Kiedyś jak przegapiłeś odcinek musiałeś czekać nawet parę lat na powtórkę, dziś jeśli nie zdążyłeś obejrzeć po prostu odpalasz Internet. Dziekiekuje i pozdrawiam

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
4 lata temu

Bo przegapienie jakiegoś odcinka serialu-to jest stres ?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Żartowalem

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
4 lata temu

Wolałem się upewnić.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
4 lata temu

A czy kiedyś ktoś oglądał TV?? większość bawiła się na podwórku...

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Całe dnie było podwórko ale na Dragon Ball sie wracało, szybko coś na zab i znowu w teren..🤣

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Super tylko gdzie tu wiocha a sorry ten sewial był w TVP, rozumiem.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Pamiętam, że raz na jakąś wycieczkę nie pojechałam, bo był ostatni odcinek mojego ulubionego serialu🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

N
nocny_narrator 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie No wez za rok dawli powtorke

0

Zglos komentarz

Reklama