Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Wakacje czy nie to naczelnik musi pokazać swoją wyższość i siedzi na drabince gdzie reszta klęczy przed obliczem pana :)

0

Zglos komentarz

E
endi75 🌾 Wieśniak
4 lata temu

spędzić urlop z szefem - niezapomniane chwile.

0

Zglos komentarz

M
MichuuuV 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A dyktatorek w lakierkach na łonie natury :) jak zawsze wiocha.

0

Zglos komentarz

Reklama