Reklama
Reklama

Komentarze

9
C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Takich oszolomow jest caly PiS!

0

Zglos komentarz

B
bezyk 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Są już lekarze od takich przypadków

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
4 lata temu

Ale przygłup. Bierze już tę nowe dopy?

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
4 lata temu

Sobieski nie miał przesłanek religijnych tylko polityczne oszołomie z piwnicy. Nic tylko edukować takich oszołomów! A jak nie da rady to odcinać kabel od internetu niech znów tylko jego wioska wie że jest matołek.

0

Zglos komentarz

T
Tom30410 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ten koleś pewnie własnego kału nie jest w stanie zatrzymać ale krucjaty i wyprawy krzyżowe by organizował. Fala głupoty i ciemnoty, nic więcej

0

Zglos komentarz

J
JANEK_K1 🌾 Wieśniak
4 lata temu

gdzie można nabyć takie ZIOŁO

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Psychiatryk na CITO!!!

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

co on bierze

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
4 lata temu

Janie, proponuję zmienić leki.

0

Zglos komentarz

Reklama