Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
HybrydXXL 🏹 Łowca
4 lata temu

A że się zapytam - jaki postęp technologiczny mamy w Polsce i ile już jest tych reaktorów, że przez ostatnie jakieś 15 lat poszło na to ze 200 mln zł, jeśli nie znacznie więcej?

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

stworzenie nowej technologii trwa. elektrowni jądrowej na węgiel jeszcze nikt nie opracował

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
4 lata temu

"elektrownia jądrowa na węgiel" - genialne, ale mi zaimponowałeś. Weź to opatentuj, zanim któryś mądry z PIS ani PO skojarzy że to jest możliwe.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

O matko. Niech oni lepiej się za to nie biorą bo wyebią nas wszystkich w kosmos

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pewnie reaktory bedą chłodzone wodą ... święconą. Już Czarnek się o to postara!

0

Zglos komentarz

Reklama