Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

Jak masz dużo kasy to masz tą politykę w du**e niech się martwią ci co mało zarabiają i cieszą się że coś dostają bo oni oddadzą najwięcej

0

Zglos komentarz

Reklama