Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Fajerwerki zwykle kończą udany skok na kasę...

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Przy tych im****lach to drugi Czarnobyl mamy gwarantowany.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Spokojnie. Tu chodzi tylko o kasę dla de**li z PiSu. Tyle zaczynali i nic nie wyszło. Szczególnie Sasinowi. On jest 100% gwarantem nieudanej inwestycji.

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
4 lata temu

na konwencjonalnym bloku w Ostrołęce prze.ebali ponad miliard. na atomowym też będzie z czego uszczknąć.

0

Zglos komentarz

Reklama