Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Koniu zlodziejski, jak to było z ta willa w itali? Ooo koń znowu zemdlal.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj poczekaj jak ten "koń" to przeczyta. To ze śmiechu goowna nie utrzymasz. Właśnie z takich jak ty, może sobie pozwolić na kupno willi we Włoszech :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wesoły zataj obajtka skąd ma te wille, i za czyje pieniądze remontuje pałac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wesoły zapytaj obajtka skąd ma te wille, i za czyje pieniądze remontuje pałac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wesoly Romek sugeruje, ze "kobiety i dzieci" zamiast isc na przejscie graniczne i prosic o azyl beda sie przekopywac pod plotem z drutu kolczastego by nielegalnie prfzekroczyc granice? )
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie sap koniu bo pola dokupie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tobie kur.. nazistowska powinni mordę obić a później nago wyje... do Rosji żebyś tam zdy.... jak pies.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pan Choragiewka znow przemowil. Dzisiaj to progresywny lewak jakich uwielbiaja w TVN czy innym scierwie. Dawniej byl bardzo konserwatywny i mowil, ze LGBT to choroba i byl za zakazem aborcji. Jakie jutro bedzie mial poglady? Kto wie. Zalezy jak wiatr zawieje i co bedzie akurat modne w TV...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnij sobie suszku dzięki komu twój bosak jest w polityce i dzięki komu twoi naziole w Konfederacji siedzą. Tak to giertych ale pan chorągiewka suszek wielbił giertycha dopóki ten popierał naziolów jak przejrzał na oczy to dla suszka wróg największy. Tak wam dopomóż wasz żydowski bóg i korwin k...
Przypomnij sobie suszku dzięki komu twój bosak jest w polityce i dzięki komu twoi naziole w Konfederacji siedzą. Tak to giertych ale pan chorągiewka suszek wielbił giertycha dopóki ten popierał naziolów jak przejrzał na oczy to dla suszka wróg największy. Tak wam dopomóż wasz żydowski bóg i korwin komuch stary.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane