Reklama
Reklama

Komentarze

18
H
hoseroberto2 😏 Szyderca
4 lata temu

Ktoś kapustę też musi tłoczyć.

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Do obory, sio.

0

Zglos komentarz

J
jash 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Podniecacie się fotoszopem. Łaziła w kieckach jako premierka i można sobie sprawdzić jak w nich wyglądała. Nie mówię, że wyglądała dobrze, ale nie tak jak na tym zdjęciu.

0

Zglos komentarz

P
pesos86 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A co kobieta nie może zostać prezydentem? Lewacy i ich męski szowinizm. Gdzie ta wasza tolerancja 🤣

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

ło matko bosko

0

Zglos komentarz

O
Ogirys 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Już jedną wstydliwą chorobę narodową z pisu mamy - Adriana... Uważam że kolejnej nam nie trzeba...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Była premierzyca kopaczka,kłaniająca się plotom też nie lepiej się prezentuje

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ale przy korycie UE się wypasła ta Becia z koziej Wólki.

0

Zglos komentarz

R
robert_1984 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Porc -rub

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Może wygląda śmiesznie ale dzięki pisowi została milionerką.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nie i jeszcze raz nie, nie zgadzam się!

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Brocha bez broszki ?

0

Zglos komentarz

P
piotrekautomatyk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

O Jeżu Malusieńki....!

0

Zglos komentarz

T
Tom30410 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Moja babcia do przerzucania g**ju ubiera lepsze kreacje

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Taaaaaa, prezencje ma iście PiSdzielczą.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Bez komentarza

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

To nie jest śmieszne. Spora część ludzi z lewej i prawej uważa (dlaczego?), że była niezłym premierem.

0

Zglos komentarz

P
pniewka 😏 Szyderca
4 lata temu

Boże - widzisz i nie grzmisz

0

Zglos komentarz

P
piotrekautomatyk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Boże grzmisz, a nie trafiasz!

0

Zglos komentarz

Reklama