Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

Najśmieszniejsze jest to, że chroni go elita wojska polskiego. Tak się zeszmacić na stare lata.

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

Najśmieszniejsze jest to, że chroni go elita wojska polskiego. Tak się zeszmacić na stare lata.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jak tam, wypuścili już Brunona czy jeszcze nie?

0

Zglos komentarz

Reklama