Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
4 lata temu

Korwin Mikke czy Michalkiewicz trąbili o tym już z 20 lat temu

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Trąbią, ale o czym innym.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Bo im się po prostu należy

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Bo my płacimy podatek od podatku

0

Zglos komentarz

M
mazizazi 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kradną o wiele więcej.Emeryt płaci składkę rentową,choć nigdy renty mieć nie będzie.Składka rentowa jest obciążeniem dla emeryta jak i dla pracodawcy.

0

Zglos komentarz

P
podlas2 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Szkoda, że pan Sadowski nie wypełnia samodzielnie PIT-u.

0

Zglos komentarz

Reklama