Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Czasem zastanawiam się, czy polski odłam katolicyzmu ma prawo zaliczać się do Chrześcijaństwa. Tak, na prawdę coraz bliżej mu do ortodoksyjnego islamu oraz prawa tradycji i wartości, czyli szariatu. No bo czym różni się fundamentalista Jędraszewski od talibańskiego imama ? Inaczej skrojoną s**ienką...
Czasem zastanawiam się, czy polski odłam katolicyzmu ma prawo zaliczać się do Chrześcijaństwa. Tak, na prawdę coraz bliżej mu do ortodoksyjnego islamu oraz prawa tradycji i wartości, czyli szariatu. No bo czym różni się fundamentalista Jędraszewski od talibańskiego imama ? Inaczej skrojoną s**ienką ? Mentalnie, prawie identyczni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O, ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Bezbożnicy będą nas nauczać zasad naszej wiary. Głupich szukają?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im bardziej religijny narod, tym bardziej zacofany i ubogi. Polska jest tego przykladem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli katoli jest mniej niz polowa to jakim cudem pis zdobyl wladze? Winicie wszystkich tylko nie siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane