Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nauka i wiedza jest odwiecznym wrogiem ideologii katolickiej. Kościół by istnieć, potrzebuje ciemnych baranów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ruskie trole nisiny c**lanki kacynskie i reszta obszczekują wszystko co Polskie i nie ważne kto aktualnie jest przy władzy, akurat trafiło na pis, jak do władzy dojdzie opozycja zmienią się nicki i dalej będzie obszczekiwanko, ważne żeby ruble na konto wpadały a kogo się obszczekuje wyznacza naczals...
Ruskie trole nisiny c**lanki kacynskie i reszta obszczekują wszystko co Polskie i nie ważne kto aktualnie jest przy władzy, akurat trafiło na pis, jak do władzy dojdzie opozycja zmienią się nicki i dalej będzie obszczekiwanko, ważne żeby ruble na konto wpadały a kogo się obszczekuje wyznacza naczalstwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż. Przyjdzie kiedyś inna opcja to pójdą na bruk bo nikt normalny ich nie zatrudni w szkołach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane