Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważam jednak że pis jest perfumerią która do perfekcji opanowała produkcję perfum o "zapachu" szamba... Pięknie zamykają w otoczce z pięknych słów swe gó*****e czyny... ***** ***
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... dokladnie tak jak mowia w TVN/TVP...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gorszych de**li jak wyborcy PO nie ma. Jak można głosować na kogoś kto gardzi Polską i Polakami i jedyny plan jaki ma to wszystko zlikwidować .Powinni od Kononowicza pożyczyć hasło wyborcze "ŻEBY NICZEGO NIE BYŁO"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gorszych de**li jak wyborcy PO nie ma. Jak można głosować na kogoś kto gardzi Polską i Polakami i jedyny plan jaki ma to wszystko zlikwidować .Powinni od Kononowicza pożyczyć hasło wyborcze "ŻEBY NICZEGO NIE BYŁO"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak samo jak reszta bandy czworga
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane