Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2to nie dojenie.. Szumowski mial kolege z nadwyzka turbo-wysysarek.. ten koles ukreci druta na kiju.. a tu nastepna mozliwosc.. "turbo-dojarka.". jesli juz nie masz jak wydoic Polski.. zakup nowoczesne uzywane bez gwarancji turbo-dojarki!!.. jesli juz z Polska mleka nie da.. to turbo-dojarka po zylac...
to nie dojenie.. Szumowski mial kolege z nadwyzka turbo-wysysarek.. ten koles ukreci druta na kiju.. a tu nastepna mozliwosc.. "turbo-dojarka.". jesli juz nie masz jak wydoic Polski.. zakup nowoczesne uzywane bez gwarancji turbo-dojarki!!.. jesli juz z Polska mleka nie da.. to turbo-dojarka po zylach pojdzie.. i nawet jak z krwia to mleko pojdzie..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drobni przedsiębiorcy dodatkowe podatki. Kierownicy katokołchozów podwyżki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane