Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1"Polski system ochrony zdrowia to jeden z najgorszych w całej Europie" - newsweek.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najniższe nakłady wywołują taki właśnie efekt. U nas 5% PKB, w normalnych krajach 10-11% PKB. Na dodatek te procenty od 3 razy większego PKB. Więc realnie nakłady są 6 razy niższe. A tomograf, ultrasonograf czy nawet głupia strzykawka kosztują tyle samo. Tak naprawdę polska służba zdrowia jeszcze zi...
Najniższe nakłady wywołują taki właśnie efekt. U nas 5% PKB, w normalnych krajach 10-11% PKB. Na dodatek te procenty od 3 razy większego PKB. Więc realnie nakłady są 6 razy niższe. A tomograf, ultrasonograf czy nawet głupia strzykawka kosztują tyle samo. Tak naprawdę polska służba zdrowia jeszcze zipie tylko dzięki dramatycznie niskim zarobkom personelu i temu, że ludzie tyrają po 300 godzin miesięcznie. Inaczej już dawno wszystko by się posypało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane