Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Jak to było volksdojczu jeb*ny? "Panowie policzmy glosy"? Ta kanalia z donosicielem Bolkiem nie powinna z więzienia wyjść do końca życia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To Donek ukradł zyski kghm wymyślać podatek dla jednej tylko firmy bo tak się n jego ludziach w spółce poznali że nikogo nie wpuszczali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mówisz o Szumowskim naziolu katolu? Może Tusk skłamał w tym co napisał? A nie no racja tvPiS powiedziało ci że jest inaczej więc jak wierny pies powtarzasz brednie i kłamstwa. A co do zdrajcy naziolu to ty nim jesteś i twój wuc jarosław razem ze swoją świtą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
komunizm polega na rownym dzieleniu zyskow tyle samo dostaje szef i sprzatacz, kiedy byl ten komunizm?? bo ja nie kojarze zeby kiedykolwiek tak bylo??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby nie PIS to PO nie miałaby racji bytu. A Tuska znamy z 8 lat jego rządów. Nie chce mi się nawet wymieniać co nawywijał a co do drożyzny to za jego rządów benzyna była prawie po 7 zł. Robił dokładnie to samo, wstawiał swoich na stołki a teraz krytykuje. Żal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sam nie jestem fanem platfusow ale jak porownac do obecnej pisowskiej spierd..liny to partia z klasa sie wydaje i naprawde nie mam nic przciw zeby wrocili i kradli ile kradli i zeby afery byly jakie byly kraj sie rozwijal powoli , uklady z sasiadami byly zadluzenie roslo 170 razy wolniej niz za obe...
sam nie jestem fanem platfusow ale jak porownac do obecnej pisowskiej spierd..liny to partia z klasa sie wydaje i naprawde nie mam nic przciw zeby wrocili i kradli ile kradli i zeby afery byly jakie byly kraj sie rozwijal powoli , uklady z sasiadami byly zadluzenie roslo 170 razy wolniej niz za obecnych ruskich agentow i nieudacznikow nie zeby PO bylo swiete NIE ! ale w porownaniu z obecna ebola to ja juz wole ta sezonowa grype !!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane