Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jeśli Polak za granicą pracuje w sferze budżetowej, to daninę na rzecz Polski ma płacić obce państwo? Zgaduję, że Niemcy, Rosja i Izrael mieliby płacić podwójnie - ku wielkiej radości elektoratu. A czemu nie wprowadzić podatku od każdego grobu Polaka za granicą? A co z powietrzem, którym oddychają...
A jeśli Polak za granicą pracuje w sferze budżetowej, to daninę na rzecz Polski ma płacić obce państwo? Zgaduję, że Niemcy, Rosja i Izrael mieliby płacić podwójnie - ku wielkiej radości elektoratu. A czemu nie wprowadzić podatku od każdego grobu Polaka za granicą? A co z powietrzem, którym oddychają Kaczyński z Morawieckim, napełniając je swoją świętojebliwą aurą, a wiatr potem rozdmuc**je to po innych krajach, dając możliwość oddychania nim innym narodom? Przecież od tego też należy się jakiś procent.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane