Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie obrażajcie Jaruzelskiego. Był generałem, oficerem co prawda ludowego, ale jednak polskiego wojska, brał udział w IIWŚ, był elegancki i kulturalny. Ten zaszczany dziad z Żoliborza, jest całkowitym jego przeciwieństwem, tchórzliwy, mały hipokryta, chowający się za kordonami policji, paranoik i meg...
Nie obrażajcie Jaruzelskiego. Był generałem, oficerem co prawda ludowego, ale jednak polskiego wojska, brał udział w IIWŚ, był elegancki i kulturalny. Ten zaszczany dziad z Żoliborza, jest całkowitym jego przeciwieństwem, tchórzliwy, mały hipokryta, chowający się za kordonami policji, paranoik i megaloman, choć dla niektórych "wuc".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwykle nieszczescia chodza parami...w Polsce juz tylko jedno zostalo, potem bedzie lepiej jezeli elektorat zmadrzeje albo wymrze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak sie wpusci 30 to za tydzien bedzie tam 3000 i tak dalej. Czekamy az "caleanka" wezmie kilku do siebie pod swoj dach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane