Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
Lokinol 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Taki film zawsze można było nakręcić. Kwestią do dyskusji jest jedynie o kim byłby ten film.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Mistrz wajda? Mistrz? Mógł nakręcić film „człowiek pe****l” w roli głównej inny reżyser Roman P. - znany gwalciciel - bajeczna ucieczka przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Mogul sr**a a jak tam twoi koledzy pe****le w czarnych kieckach znani gwałciciele i złodzieje którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości na inne parafie? I co ty tak pijesz do tego Polańskiego, pewnie cię nie chciał i teraz się odgrywasz, idź do kościoła tam cię chętnie jakiś ksiądz tryknie.

Mogul sr**a a jak tam twoi koledzy pe****le w czarnych kieckach znani gwałciciele i złodzieje którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości na inne parafie? I co ty tak pijesz do tego Polańskiego, pewnie cię nie chciał i teraz się odgrywasz, idź do kościoła tam cię chętnie jakiś ksiądz tryknie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Ale śmieszne, choć trochę mniej śmieszne od tych bzdur jakie mówią ĆWOKI z PO że jakieś pieniądze zostawili w budżecie. Niedługo będą mówić że przełom Mierzei wiślanej to też ich pomysł 😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
4 lata temu

Albo "Wyborcy na żetony".

0

Zglos komentarz

Reklama