Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Taki film zawsze można było nakręcić. Kwestią do dyskusji jest jedynie o kim byłby ten film.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mistrz wajda? Mistrz? Mógł nakręcić film „człowiek pe****l” w roli głównej inny reżyser Roman P. - znany gwalciciel - bajeczna ucieczka przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mogul sr**a a jak tam twoi koledzy pe****le w czarnych kieckach znani gwałciciele i złodzieje którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości na inne parafie? I co ty tak pijesz do tego Polańskiego, pewnie cię nie chciał i teraz się odgrywasz, idź do kościoła tam cię chętnie jakiś ksiądz tryknie.
Mogul sr**a a jak tam twoi koledzy pe****le w czarnych kieckach znani gwałciciele i złodzieje którzy uciekają przed wymiarem sprawiedliwości na inne parafie? I co ty tak pijesz do tego Polańskiego, pewnie cię nie chciał i teraz się odgrywasz, idź do kościoła tam cię chętnie jakiś ksiądz tryknie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale śmieszne, choć trochę mniej śmieszne od tych bzdur jakie mówią ĆWOKI z PO że jakieś pieniądze zostawili w budżecie. Niedługo będą mówić że przełom Mierzei wiślanej to też ich pomysł 😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane