Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żarty w TVN muszą być wolne aby ogórek i Jakimowicz mieli szansę je zrozumieć ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A prawda jest taka, że wszystkie media reprezentują interesy swoich właścicieli, tak było, jest i zawsze będzie. Tak jest z TVPis, amerykańskim TVN, tak było z RWE, gdzie Regan z papieżem nawoływali do obalenia ustroju, żeby taki nic nieznaczący kiedyś figurant J. mógł wypełznąć spod kamyczka a dzis...
A prawda jest taka, że wszystkie media reprezentują interesy swoich właścicieli, tak było, jest i zawsze będzie. Tak jest z TVPis, amerykańskim TVN, tak było z RWE, gdzie Regan z papieżem nawoływali do obalenia ustroju, żeby taki nic nieznaczący kiedyś figurant J. mógł wypełznąć spod kamyczka a dzisiaj wraz ze swoją szajką trząść całym państwem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane