Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Omsknął mu się palec, pomylił numery.

0

Zglos komentarz

P
primal69 🏹 Łowca
4 lata temu

i odrazu wiadomo o kogo chodzi :)

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ta stara raszpla nigdy nie zdechnie

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ty, słuchaj półgłówku, to jest królowa brytyjska, osoba szanowana na całym świecie, zdechnąć to możesz ty i twoje wszy. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie klep w klawiaturę. I nie jestem jakimś obrońcą Elżbiety, po prostu twój wpis jest kretyński.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Powinno być: Dysys, dysys, dysys maj signatiur. Its oll maj dżob.

0

Zglos komentarz

Reklama