Krótka rozmowa
przez
BB55
— 4 lata temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty, słuchaj półgłówku, to jest królowa brytyjska, osoba szanowana na całym świecie, zdechnąć to możesz ty i twoje wszy. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie klep w klawiaturę. I nie jestem jakimś obrońcą Elżbiety, po prostu twój wpis jest kretyński.
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinno być: Dysys, dysys, dysys maj signatiur. Its oll maj dżob.
Zgłoszenie zostało wysłane