Reklama
No i jest Nowy Polski Ład...PiSu. Kiedy kasy już brak.

No i jest Nowy Polski Ład...PiSu. Kiedy kasy już brak.

przez nissin — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

nieprawda cały personel Tesco przejmie Netto , w rezerwie są rezerwy do Brygad Terytorialsów

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
4 lata temu

tesco juz nie ma

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Policję zastąpi się ukraińskimi batalionami ochotniczymi

0

Zglos komentarz

Reklama