Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Już większych trolli i szkodników takich jak pisiny c**lanki kwacynskie i reszta tej sorosowej bandy działających przeciw żywotnym interesom Polski to nigdzie się nie znajdzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czuje sie uprzywilowany z tyloma platnymi trolami...zwalczajacymi moje komentarze, dowod ze to dziala!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co? Ludzie czytaja i zaczynaja myslec...bez wzgledu na glupie komentarze trolli!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zebraly sie ratlerki propagandy PiSu, szczekaja i kasaja nogawki...widocznie zabolalo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po 6 latach rzadow PiSu Polska jest w ruinie z dlugiem 1,6 biliona. PiS w ciagu tych lat nie zrobil nic dobrego dla dobra narodu, tylko dla siebie samych i swoich rodzin. Reszte rozdali zeby utrzymac poparcie sekty kosciola, Rydzyka i wiejskiego elektoratu. Teraz maja problem, tylko wyzsze podatki i...
Po 6 latach rzadow PiSu Polska jest w ruinie z dlugiem 1,6 biliona. PiS w ciagu tych lat nie zrobil nic dobrego dla dobra narodu, tylko dla siebie samych i swoich rodzin. Reszte rozdali zeby utrzymac poparcie sekty kosciola, Rydzyka i wiejskiego elektoratu. Teraz maja problem, tylko wyzsze podatki i oplaty. To ten Nowy Lad, na gorsze jak wczesniej obietnice Dobrych Zmian!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zamiast stawiac minusy, opowiedzcie o "sukcesach" PiSu... bo ja nie znam. Wszystkie projekty konczyly sie fiaskiem i pieniadze ginely!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ilu ich wszystkich stanelo przed trybunalem stanu? Nigdy nikt czy to z prawej czy z lewej. Grupa kolesiow ktorzy przed kamerami i mikrofonami jada po sobie jak po sz****e a wieczorami chleja razem i sie smieja,że lud lyka wszystko jak powietrze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane