Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Katole do Kosciola! Tam jest wasze miejsce!

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jak widać FSB rozpoczyna następny atak na Polskę. Dzięki takim ludziom jak Kaja "Płodek" i jej organizacja Ordo CzeKa Juris znów Polska wyjdzie na niepoważną siedzibę ciemnogrodu i kołtuństwa.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Wystarczyłby tylko ktoś, kto odpaliłby ją różańcem jak motorówke i wróciłby spokój

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Niech ją w końcu ktoś odstrzeli...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

To psychicznie chora kobieta i jej miejsce jest w zakladzie zamknietym! Jej dzialania sa szkodliwe spolecznie!

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
4 lata temu

Bardzo ładnie strzeliła sobie w kolano.

0

Zglos komentarz

Reklama