Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7PiSowi nie brakuje zacofanego elektoratu z plskich wsi, oglupianych z ambony! Kiedys popierali Bieruta za morge ziemi, teraz PiS za 500+. Ich kazdy moze kupic, dzieki ich glupocie i zachlannosci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Caleanka popieram jak najbardziej krytykę obecnej władzy, oczywiście w uzasadnionych przypadkach (czyli praktycznie we wszystkich) ale weź Ty się odyeb w końcu od tej wsi. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo tak samo w mieście jest mnóstwo pisde**li. Pochwal się z jakiej to metropolii jesteś....
Caleanka popieram jak najbardziej krytykę obecnej władzy, oczywiście w uzasadnionych przypadkach (czyli praktycznie we wszystkich) ale weź Ty się odyeb w końcu od tej wsi. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo tak samo w mieście jest mnóstwo pisde**li. Pochwal się z jakiej to metropolii jesteś. Masz jakiś kompleks?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pewnie nic nie zrobią. bardziej boją się niezależnych sądów niż utracenia tej kasy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżby ? Dlaczego państwo PiS (to nie to samo co Rzeczpospolita Polska) łamie zasady praworządności, podporządkowuje sobie sądy, prokuratury, media ? Dlaczego podporządkowało sobie całkowicie TK ? Dlaczego łamie prawa człowieka, w tym prawo wyboru oraz prześladuje mniejszości seksualne, wyśmiewa mni...
Czyżby ? Dlaczego państwo PiS (to nie to samo co Rzeczpospolita Polska) łamie zasady praworządności, podporządkowuje sobie sądy, prokuratury, media ? Dlaczego podporządkowało sobie całkowicie TK ? Dlaczego łamie prawa człowieka, w tym prawo wyboru oraz prześladuje mniejszości seksualne, wyśmiewa mniejszości religijne ? Dlaczego edukacja jest podporządkowana coraz bardziej KRK ? Jeżeli UE zdobędzie się na odwagę, odetnie państwo PiS od funduszy całkowicie, co wtedy ? Bo na 500+ nie będzie i sytuacja zmusi was do podjęcia pracy lub żarcia trawy i mieszkania w lesie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dlaczego ty jesteś sprzedajną mendą, która broni pisowskich złodziei???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wordeck - Które przepisy. Możesz podać konkrety? Bo ja widzę tylko katolicki pęd Yarosława i jego małp w stronę totalitaryzmu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Doraźnie i po cichu będą podnosić podatki, wymyślać nowe, wyprzedawać powoli dobra Polski. Coś wymyślą żeby zdobyć dla siebie kasę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co dalej???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pozostanie Ci tylko katolicka bieda i przymusowe klęczenie przed zadem pe****la w sutannie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakto co zrobi podniosa podatki pracujacym. Stracic glosy patologi to przegrac wybory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane