Reklama
Reklama

Komentarze

3
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

jemu to chyba w gaciach wystrzeliło, zaciągnął się tym zapachem i mózg mu oczadział

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Eksplodował to chyba on w misiu

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
4 lata temu

lancer, "Misiu" piszemy z dużej litery.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Ten misiu jest z małej

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
4 lata temu

Tak ale wówczas niektórzy mogą "misia" nie skojarzyć.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Kto bystry to skojarzy a reszta trudno

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

No, bardzo to interesuje Polaków, normalnie ludzie nic innego nie robią tylko nasłuc**ją co tam nowego w temacie. Bo to bardzo istotne, czy było 2 czy 5.

0

Zglos komentarz

Reklama