Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pawelku.. juz nie ma kukiza.. zostal tylko pisior.. leniwy do tego ktory przez tyle lat nawet nie zaczal prac nad swoimi flagowymi ustawami.. teraz juz wiesz ze zamoczyles.. prezes wydmuchal cie klaczczac i smiejac ci sie w twarz.. juz nie masz wyborcow bo nas zdradziles.. co z ciebie za polityk kto...
Pawelku.. juz nie ma kukiza.. zostal tylko pisior.. leniwy do tego ktory przez tyle lat nawet nie zaczal prac nad swoimi flagowymi ustawami.. teraz juz wiesz ze zamoczyles.. prezes wydmuchal cie klaczczac i smiejac ci sie w twarz.. juz nie masz wyborcow bo nas zdradziles.. co z ciebie za polityk ktory nie widzi zagrywek?? prosilismy.. krzyczelismy "nie" a ty nas olales..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli jesteś tak głupi, Pawełku, że nie wiesz jaki przycisk nacisnąć, to może jednak do jasnej cholery powinieneś czym prędzej wypi***lać z tego "domu wariatów"?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie jestem kibicem, ale słyszałem hasło które tu idealnie pasuje: "Arka Gdynia - Kukiz Kukiz"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz będzie kombinował nie wiadomo co ale niestety, kukiz już został przez pis przeżuty, przetrawiony i wydalony czyli zostało z niego g...o, które się nawet nie nadaje na nawóz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane