Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, że wystawiacie zdjęcia prostytutek czy dziwek. Ale zwykłej szmaty - to się nie godzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W du**e mam Twoje cele i idee. Guzik załatwisz a kraj pogrążysz leg*tymując tych szaleńców. Ucz się grać w szachy. Prosty szantaż to za mało na prezeska. I tak cię obejdą z boku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od tej wódy to już nie wie co mówi. Idea jest taka żeby zarobić i nachlać ryja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ojj Pawelku.. twoi krytycy to zwyczajnie twoi byli wyborcy ktorych zdradziles.. a ci co jeszcze tobie klaszcza.. to pisiory ktorzy wiedza ze jestes dobrym pisiorem.. poparcie ci spadlo do zera.. bo to my twoi byli wyborcy cie krytykujemy ze nas zdradziles.. a ty lysa palo szczujesz na nas.. ze ciebi...
ojj Pawelku.. twoi krytycy to zwyczajnie twoi byli wyborcy ktorych zdradziles.. a ci co jeszcze tobie klaszcza.. to pisiory ktorzy wiedza ze jestes dobrym pisiorem.. poparcie ci spadlo do zera.. bo to my twoi byli wyborcy cie krytykujemy ze nas zdradziles.. a ty lysa palo szczujesz na nas.. ze ciebie krytykujemy.. ten lysy pisior naprawde jeszcze nie wie co zrobil..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane