Reklama
Reklama

Komentarze

8
P
prezes.tk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Niech idzie w p.zdu. Chętnie bym mu pomógł, a nawet podwiózł. Byle nie wracał.

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
4 lata temu

Niech wypyerdala razem z karłem.

0

Zglos komentarz

K
kosmetyk101265 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co to za ryj zakazany.Dziad już dawno powinien być na emeryturze.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

A kto go lubi , niech idzie w ujam

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Duużo kleju poszło to i przez dekady wychodzi.

0

Zglos komentarz

A
Artwas 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Marszałek butapren niech za przeproszeniem wypier... La i niech weźmie ze sobą cały Pisuar najlepiej na San escobar MY ZOSTAJEMY W UE

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

niech wypierdala do swojego putina

0

Zglos komentarz

R
Roberto29548 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Starym ustawionym dziadom łatwo szczekać na wszystko bo co im zależy?, oni dociągną swych dni w dobrobycie a nam zostanie zrujnowana Polska, dziurawe ulice, bieda itp.

0

Zglos komentarz

Reklama