Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty gramatykę od ortografii rozróżnić potrafisz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żałosna twórczość kartonowa🤦‍♂️ dzięki takiej opozycji pis będzie miał ze trzy kadencję na bank
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie gó**o, ale czego się można spodziewać po arielu. Sam to pisałeś, czy proboszcz Ci pomagał?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ty masz z tym proboszczem??? Skrzywdził ciebie jakiś? Tak się uczepiłeś tego tematu jak kleszcz. To jakaś twoja autobiografia??? Normalne to nie jest :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Normalne to nie jest to, że idziesz do kościoła na mszę za pe****la robisz tam zdjęcie wstawiasz je na wiochę a za jakiś czas nabijasz się z katolików tak samo jest z pisem, jakieś 7 może 8 lat do tyłu jechałeś po platformie a teraz byś bez zastanowienia tfuskowi loda zrobił. Kim ty jesteś?
Normalne to nie jest to, że idziesz do kościoła na mszę za pe****la robisz tam zdjęcie wstawiasz je na wiochę a za jakiś czas nabijasz się z katolików tak samo jest z pisem, jakieś 7 może 8 lat do tyłu jechałeś po platformie a teraz byś bez zastanowienia tfuskowi loda zrobił. Kim ty jesteś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ty jesteś bezdennie głupi XD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo pisze Ci prawdę, to jestem bezdennie głupi a gdybym pisał, że to fajnie, że wrzucasz go**o nie wiochę , że to fajnie, że biegasz na mszę a potem się nabijasz z ludzi, którzy tam z Tobą byli to byłbym mądry
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawda jest jedna i bardzo bolesna dla ciebie, to że jesteś zwichnięty umysłowo, zupełnie ciebie nie usprawiedliwia. Polecam dobrego psychiatrę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polski tzw. rząd i rosjanie jedno gów.. które śmierdzi tak samo jak ty naziolku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane