Reklama
Reklama

Komentarze

8
Y
yurek6819 🏹 Łowca
4 lata temu

Mówi ci coś "rozbicie dzielnicowe",i do czego doprowadziło. Przerób historię z tego okresu, a później coś napisz.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

C**lanka jak Kaczyński dzieli ludzi na lepszy i gorszy sort

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Zwolenniku Kukiza, ja nie dziele ludzi na sorty tylko podkreslam roznice kultur w polskim narodzie.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Nie wiedziałam, że wybór prezydenta to różnica kulturowa. Dzielisz, plujesz na Polaków i Polskę, choć tu nie mieszkasz trollu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

To teraz juz wiesz...ludzie o podobnej kulturze wybrali Dude, na swoje podobienstwo.

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
4 lata temu

Twoja kultura c**lanku jest na wyższym poziomie co?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

"Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski największe poparcie uzyskał wśród wyborców z wykształceniem wyższym. Zagłosowało na niego 65,9 proc. takich wyborców. Największy elektorat Andrzej Duda zdobył wśród wyborców z wykształceniem podstawowym i zasadniczym zawodowym, gdzie zagłosowało na niego 77,...

"Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski największe poparcie uzyskał wśród wyborców z wykształceniem wyższym. Zagłosowało na niego 65,9 proc. takich wyborców. Największy elektorat Andrzej Duda zdobył wśród wyborców z wykształceniem podstawowym i zasadniczym zawodowym, gdzie zagłosowało na niego 77,3 i 74,7 proc. obywateli." - tvp.info

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Dla kogo pracujesz trollu? Komu tak zależy na poróżnieniu Polaków?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Zaklamywanie oficjalnych faktow, ze elektorat Dudy sklada sie z ludzi o niskim wyksztalceniu, jest smieszne a nawet glupie, na poziomie elektoratu.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

No i? Uważasz, że świat składa się tylko z ludzi z wyższym wykształceniem? Wyższe wykształcenie nie świadczy o inteligencji. Możesz mieć dyplom i nadal być id**tą(R. Feynmann). I wciąż nie odpowiedziałeś dla kogo pracujesz trollu

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Traktuje to jako hobby i rozrywke...bo trolle PiSu wykazuja ogromne prymitywne zacofanie.

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Jola daj sobie spokój:).

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Wiem Boksik, ale jestem dzisiaj w bojowym nastroju. 💪

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
4 lata temu

Wystarczy odpisować TVP i puscić rzetelny przekaz a sie wyrówna wschód i zachód (ale to chyba nie mozliwe)

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

"Wybrali PiS i są szczęśliwi. Tu niemal wszyscy popierają dobrą zmianę. Dokładnie tacy – prości, raczej niewykształceni i żyjący z dala od miejskiego zgiełku ludzie, mieszkają we wsi Kulesze Kościelne, gdzie kandydaci PiS-u zdobyli rekordowe poparcie w skali całego kraju. Życie w Kuleszach Koś...

"Wybrali PiS i są szczęśliwi. Tu niemal wszyscy popierają dobrą zmianę. Dokładnie tacy – prości, raczej niewykształceni i żyjący z dala od miejskiego zgiełku ludzie, mieszkają we wsi Kulesze Kościelne, gdzie kandydaci PiS-u zdobyli rekordowe poparcie w skali całego kraju. Życie w Kuleszach Kościelnych toczy się własnym rytmem. Ostatnio, rytmem muzyki dico-polo. Zenuś nie przyjechał. Zenuś za drogi... – żali się napotkany przez nas mieszkaniec. Właśnie takimi problemami żyje tu przeciętny zjadacz chleba." - natemat.pl

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Widzę, że c**lanka odpaliła swoje konta. Dajcie jeszcze nisina do kompletu

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

jest i naczelna ła**a wiochy, a więc:może odpowiesz na moje pytanie, dlaczego tak się interesujesz tą Polską, tak szczujesz na nią, choć twierdzisz, że nie jesteś Polakiem... odpowiedz proszę, aczkolwiek obstawiam, że jedyne na co cię stać śm***iu to minusy...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Bo jestem europejczykiem, a podobno Polska jeszcze nalezy do Wspolnoty Europejskiej. Jak Was widza tak Was pisza...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Widze ze "Zagryziakowie" aparatu propagandy sie zebrali...cieszy mnie to, znaczy ze moje komentarze dzialaja!

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Oczywiście kacynski przeciętnego Europejczyka bardzo interesuje, co się w Polsce dzieje. Pewnie nawet nie wiedzą, gdzie to jest.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Moze wiesniacy PiSu nie wiedza gdzie jest Europa, ale obecnie nie ma dnia zeby w europejskich mediach nie mowili o Polsce, niestety tylko zle.

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

kim urwa jesteś ?...nie, nie, nie...kilka razy pisałeś, nie jestem Polakiem, nie mieszkam w Polsce...więc wypad dziadzie na swoje forum i tam sraj swoje de**lzmy... typowe śc****o z Ciebie, co z tymi co głosowali na Trzaskowskiego a są z innego "kolorku" ? kim ty śm***iu jesteś, że chcesz nie swój k...

kim urwa jesteś ?...nie, nie, nie...kilka razy pisałeś, nie jestem Polakiem, nie mieszkam w Polsce...więc wypad dziadzie na swoje forum i tam sraj swoje de**lzmy... typowe śc****o z Ciebie, co z tymi co głosowali na Trzaskowskiego a są z innego "kolorku" ? kim ty śm***iu jesteś, że chcesz nie swój kraj na pół dzielić i jakim prawem to robisz...skoro jak twierdzisz nie jesteś Polakiem i tutaj nie mieszkasz... tylko nie pieotol, o Europie... Europa ma wyrypane na Polskę, przykład nord stream 2...dlaczego o tym nic nie szczekasz ? to jest ok dwulicowa ła**o ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Wiesniacy PiSu sie przestraszyli...kto bedzie pracowal na ta patologie i utrzymywal zawodowo biernych 500+?

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

No napewno nie ty c**lu, bo podobno sam jesteś nierobem i utrzymankiem. Więc o nas Polaków się nie martw. Martw się, żeby twój pan nie wymienił cie na nowszy model

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Brawo wszystkie trolle PiSu juz postawily minusy i napisaly prymitywne komentarze...ale nikt nie chce oddzielic badziewia od cywilizowanego narodu!

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

staram się, ale ty śm***iu tu cały czas wracasz...

0

Zglos komentarz

A
ataret 🌾 Wieśniak
4 lata temu

ej kur@$a - dopiero na lubelszczyźnie dom wybudowałem i nie chciałbym trafić do wschodniego gułagu :(

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

za późno już zostałeś wrzucony do gorszego sortu, przez kogoś dla kogo równość to priorytet :) czaisz bajerę ? :D

0

Zglos komentarz

Reklama