Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UE nie jest taka naiwna... wszystkiego nie dostana na raz, oni juz znaja knucie i szczucie PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez Polska obecnie rzadzi "Prawo i Sprawiedliwosc"... czego nie rozumiesz w tym zlodziejstwie i bezprawiu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On już wiele mówił, z Czechami też mówił ze załatwił , zobaczymy jak czynami. Obstawiam że skoro stać ich na 2mld na TVP, to i stać ich (tzn. nas lud) na stratę 2mld zł na rok. Oczywiście wymiękną bo gra jest o 740mld. Sobie przyznają nagrody, premie i podwyżki apanaży za to że są twardzi wobec UE.
On już wiele mówił, z Czechami też mówił ze załatwił , zobaczymy jak czynami. Obstawiam że skoro stać ich na 2mld na TVP, to i stać ich (tzn. nas lud) na stratę 2mld zł na rok. Oczywiście wymiękną bo gra jest o 740mld. Sobie przyznają nagrody, premie i podwyżki apanaży za to że są twardzi wobec UE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane